Detailsگرگ‌های کالا

نام کتاب
گرگ‌های کالا
نویسنده
استیون کینگ
مترجم
سهیلا اله‌دوستی
نوبت چاپ
اول - ۱۴۰۱
تعداد صفحات
782
قیمت به تومان
350000 Tomans
تعداد بازدید
261
تعداد فروش
0
انتشارات کتاب
انتشارات افراز
توضیحات

 

او عاشق سوزانا بود و دل‌اش می‌خواست از او فرزندی داشته باشد.
زن عریان دست را دراز کرد و قورباغه‌ای بزرگ برداشت. آن را فشرد، دل‌وروده‌اش را بیرون ریخت ، یک‌عالمه تخم بین انگشتان‌اش چسبیدند. سَرِ آن ترکید. سپس آن را به‌طرف دهان‌اش برد و درحالی‌که پاهای عقبِ قورباغه هنوز حرکت می‌کردند، حریصانه و باولع، آن را می‌خورد.
بعد خنده‌ی بدی کرد. انگار که جوک بامزه‌ای بوده. او خودش را چندین‌بار به اسم میا معرفی کرد (درست مثل شب‌های گذشته)، نامی که رولند از زندگیِ قبلی خود در وطن‌اش گیلاد به‌خوبی می‌شناخت. میا یعنی مادر، و نام مقدسی بود. زن دوبار گوشه‌های دامن نامرئی خود را بالا داد و برای آن جمعِ نامرئی، تعظیم و احترام کرد. طوری‌که قلب هفت‌تیرکش به درد آمد. او اولین‌بار این نوع احترام را در مجیس دیده بود؛ همان‌جایی که او و دوستان‌اش، کاتبرت و اَلن، توسط پدران‌شان برای ماموریتی به آن‌جا فرستاده شده بودند.
زن دوباره به حاشیه‌ی باتلاق برگشت و ده‌ دقیقه بی‌حرکت آن‌جا ماند. جغد شوم، دوباره فریاد تمسخرآمیز خود را سر داد. هووووووو! و ماه انگار در جوابِ جیغ او بود که لحظه‌ای از پشت ابرها به بیرون سرک کشید، و همان  هنگام، در روشنایی ماه، حیوانی کوچک که مخفی شده بود، نمایان گشت.  سعی کرد با پرش از کنارِ زن فرار کند، ولی زن بلافاصله او را در مشت‌اش به دام انداخت.
رولند با خود فکر کرد: حتما ادی و جیک تاالان از سفر به اون دنیا برگشتند. پس برو زنش رو نشونش بده. به‌ش بگو می‌دونم زن‌ها وقتی باردارن، ویارهای عجیب‌وغریب می‌کنن، ادی، اما این‌یکی دیگه خیلی عجیب نیست؟ نگاش کن، عین تمساحِ انسان‌نما راه افتاده تو مرداب، داره حیوونا رو می‌خوره. نگاش کن، و بگو داره این‌کارو واسه ویار غذا دادن به بچه‌ت می‌کنه. نوزادِ آدمیزاد.
بااین‌حال، اِدی کار او را تایید نمی‌کرد، و رولند این را می‌دانست. آن‌چه که نمی‌دانست، این بود که خود سوزانا چه خواهد کرد، وقتی رولند به او بگوید که نیمه‌شب در مرداب، به‌اسم زنی به نامِ میا، گوشت‌خام می‌خورده.
تاریخ درج

1401/2/26 ساعت 18:49


Usres Comments


Name Comment

Comment
گرگ‌های کالا
350000 Tomans
More...


24 * 7 We Are Online

This Site Has Been Updated Recently , Pelase Tell Us If There Is Problem
Tell:+9821: 66401585-66977166-66952853-66489097


Follow Us In Social Networks
اینستاگرام اینستاگرام

آپارات آپارات

تلگرام تلگرام


نماد اعتماد الکترونیکی

   En

   Video

   AboutUs

   ContactUs

   ChatRoom


   Book

   Movie

   Vocal Book

   Ebook
تلگرام
آپارات
اینستاگرام