جزئیاتدختری مثل او

نام کتاب
دختری مثل او
نویسنده
مارک لوی
مترجم
پارسا حاجی‌حسینی
تعداد صفحات
314
قیمت به تومان
120000 تومان
دسته
رمان
توضیحات

 

اواخر بعد از ظهر، اوج کار دیپاک  شروع می‌شود، اما قبل از آن، او سه بار بالا و پایین رفته است. یک رفت و برگشت به طبقه‎‌ی هفتم، برای این که آقای ویلیامز  را بالا ببرد، آقای ویلیامز، کارشناس خبری در کانال فاکس نیوز  است. یک رفت و برگشت دیگر برای پایین آوردن آقای گروملَت ، حسابداری که در طبقه‌ی اول یک دفتر دارد. و حالا هم، همراه با سگ خانواده‌ی کلِرک ، که یک زوج فرانسوی هستند، در حال رفتن به سمت طبقه‌ی ششم است. پرستارشان، جلوی در آپارتمان، حیوان را تحویل می‌گیرد و یک اسکناس ده دلاری به دیپاک می‌دهد تا او آن را فوراً به کسی که سگ را می‌گرداند و در طبقه‌ی پایین منتظر است بدهد. 
دیپاک ساعتش را نگاه می‌کند، خانم کُلینز  بدون هیچ تاخیری با او تماس می‌گیرد. او که شوهرش مرده است، همه‌ی سعیش را می‌کند تا در را سه قفله کند، انگار که کسی می‌تواند بدون این که دیپاک او را ببیند وارد ساختمان شود. اما دیوانه‌بازی‌های ساکنان ساختمان شماره‌ی 12، در خیابان پنجم، بخشی از روزمره‌ی او است؛ یا بهتر بگوییم، بخشی از وجود او است. 
بعد از کمک به خانم کلینز برای بیرون آوردن کلیدش از داخل قفل در، او را به طبقه‌ی همکف می‌برد و فوراً دوباره به طبقه‌ی اول می‌رود. دوشیزه کلوئه جلوی در آسانسور، منتظر او است، با لبخند به دیپاک سلام می‌کند، انگار که او با این لبخند به دنیا آمده است. هنگام وارد شدن به آسانسور، او از دیپاک می‌پرسد که روزش چطور بوده است و او این طور جواب می‌دهد:
ـ بالا و پایین‌های خودش رو داشته، دوشیزه.


ثبت نظر
گل شوران
80000 تومان
خانه‌ی روزانه، خانه‌ی شبانه
120000 تومان
دختران مهتاب
84000 تومان
زمانی که یک اثر هنری بودم
80000 تومان
دختری مثل او
120000 تومان
زن در آینه
180000 تومان
بیشتر...سایت به تازگی بروزرسانی شده است و ممکن است دچار مشکلاتی شود ، در صورت مشاهده اطلاع دهید ، با تشکر
شماره های تماس 021- :66401585 - 66977166 - 66952853-66489097


پلهای ارتباطی ما و شما عزیزان
اینستاگرام اینستاگرام

آپارات آپارات

تلگرام تلگرام


نماد اعتماد الکترونیکیتلگرام
آپارات
اینستاگرام
×

نام محصول قیمت (تومان) تعداد
مجموع قیمت
مشاهده سبد خرید