جزئیاتپرواز با بال‌های شکسته

نام کتاب
پرواز با بال‌های شکسته
نویسنده
حلیم یوسف
مترجم
سایمه خاکپور
تعداد صفحات
155
قیمت به تومان
57000 تومان
دسته
داستان همسايه
توضیحات

 

راستش به دست آوردن شماره تلفن پروین، مانند گرفتن کارت ورودی مهم‌‌ترین و سخت‌‌ترین آزمون زندگی‌‌ام بود. بی‌‌اطلاع از نتیجۀ این کار به شهامت بزرگی برای شرکت در این آزمون نیاز داشتم. از یک‌طرف دلواپس و هیجان‌‌زده برای این آزمون بودم از طرفی دیگر، دلواپس مردم این سرزمین و آشفتگی آن بودم.
هرروز نفرات بیشتری به خیابان‌‌ها می‌‌ریختند و گلوله‌‌های بی‌‌رحم دشمن، دریایی از خون به راه انداخته بود و صدای اسلحه و انفجار روزبه‌روز بیشتر می‌‌شد و جنازه‌‌های بی‌‌جان در خون می‌‌غلتیدند. سرزمینی که حمل یک تپانچۀ ساده در آن ممنوع بود، حال تبدیل به میدان جنگ و صحنۀ کارزار گروه‌‌های مسلح و ارتش شده بود و دیگر رشتۀ کار به‌مانند کاموا که از کلافش رها می‌‌شود، از دستشان در آمده بود.
 در این میان مردم کوبانی در شهر و اطراف آن اسلحه به دست گرفته و با نیروهای رژیم سوریه جنگیدند. نیروهای رژیم برای دفاع از خودشان در برابر داعشیان به شهرهای بزرگ و استراتژیک عقب‌‌نشینی نمودند. ناگهان شهر بی‌‌دولت شد و به دست مردم افتاد. خوشبختانه مردم کوبانی همواره مردم آزادی‌‌خواهی بودند و از قدیم چه پنهان و چه آشکار در عرصۀ سیاسی فعالیت می‌‌کردند، بنابراین شهر بی‌‌سروسامان و مختل نشد و خیلی زود مردم مدیریت‌‌های غیرنظامی را انتخاب نمودند و نیروهای مسلح و سازمان و اُرگان‌‌های جدیدی را به راه انداختند.
در آن زمان برای اولین ‌‌بار در طول تاریخ سلطه، زبان مادری در مدارس کوبانی تدریس می‌‌شد. همۀ این ماجراها با هم تداخل پیدا کردند و برای من تازگی داشتند. اتفاقات بد سریع رؤیاها و خیال‌‌های من را تسخیر کردند. ورود دختری از دیاربَکر به نام "سَویم کایا" که او را "ویان" صدا می‌‌زدند، باعث ایجاد تغییراتی در خانواده‌‌ام در آن زمان شد.


ثبت نظر
اشک‌های کابل
57000 تومان
گم‌گشته
40000 تومان
پرواز با بال‌های شکسته
57000 تومان
روشن مثل عشق تاریک مثل مرگ اصلاح شد*
240000 تومان
دروزیان بلگراد
90000 تومان
آخرین انار دنیا
220000 تومان
بیشتر...سایت به تازگی بروزرسانی شده است و ممکن است دچار مشکلاتی شود ، در صورت مشاهده اطلاع دهید ، با تشکر
شماره های تماس 021- :66401585 - 66977166 - 66952853-66489097


پلهای ارتباطی ما و شما عزیزان
اینستاگرام اینستاگرام

آپارات آپارات

تلگرام تلگرام


نماد اعتماد الکترونیکیتلگرام
آپارات
اینستاگرام
×

نام محصول قیمت (تومان) تعداد
مجموع قیمت
مشاهده سبد خرید