جزئیاتگراد عاشقانه

نام کتاب
گراد عاشقانه
نویسنده
آتوسا زرنگارزاده شیرازی
مترجم
تعداد صفحات
105
قیمت به تومان
30000 تومان
دسته
داستان امروز ایران
توضیحات

 

برشی از داستان «تمرین فشرده‌ی دیکتاتوری»
 
دعوت‌‌نامه که به دستت می‌‌رسد اول فکر می‌‌کنی شوخی است. شما دعوتید به پانزدهمین دوره‌‌ی آموزشی تمرین فشرده دیکتاتوری. زیر نامه امضایی نیست فقط آدرس موسسه شماره تلفن و ساعات تماس نوشته شده و البته گفته‌‌اند: حضور در کلاس‌‌ها رایگان می‌‌باشد. 
به خودت می‌‌گویی "می‌‌باشد غلطه " بعد فکر می‌‌کنی "سنگ مفت گنجشک مفت مجانی باشه کوفت باشه. حالا ضرر نداره یه سر به این آدرس بزن یا مسخره‌‌ات کردن یا نه شاید کار چند تا از دوستات باشه می‌‌خوان یهو سوپرایزت کنن تولدت که نیست ماه‌‌ها گذشته سالگردی ماه‌‌گردی چه می‌‌دونم شاید اصلا شوخی نباشه"
 تلفن را بر می‌‌داری و شماره می‌‌گیری بوق می‌‌خورد صدایی ضبط شده از آن طرف خط می‌‌آید: شما با موسسه. .. تماس گرفتید پس حتما دعوت‌‌نامه ما به دستتان رسیده برای نهایی کردن حضور در کلاس‌‌ها با در دست داشتن مدارک شناسایی روزهای فرد از ساعت پنج صبح تا هفت صبح به آدرس درج شده در نامه مراجعه فرمایید با تشکر از تماس شما. 
صدای بوق بوق توی گوشتان می‌‌پیچد و تلفن را قطع می‌‌کنید بلند می‌‌خندید" پنج صبح هاهاهاها حتما کار یکی از بچه‌‌هاست همان‌‌هایی که می‌‌گن چرا شبا زود می‌‌خوابی همونایی که بهت می‌‌گن سیندرلا دوازده شب باید بره خونه حالا هم شوخیشون گرفته"
ساعت چهار صبح اولین روز فرد بعد از تلفن راه می‌‌افتی آدرس به محل زندگی‌‌ات دور نیست نیم ساعت پیاده بیشتر راه نیست. تصمیم گرفتی زودتر بروی و قبل از پنج آنجا باشی. 
پلاک هفت. زنگ می‌‌زنی درست وقتی ساعت ۵.۰۰ را نشان می‌‌دهد در باز می‌‌شود و تو انتظار داری یک یا چند نفر از دوست‌‌هات را ببینی. راهرو خالی است. انتهای سمت راست دری نیمه باز است که نور از آن بیرون می‌‌زند. در را که باز می‌‌کنی بازهم انتظار داری آشنایی را ببینی. اتاق خالی است میزی وسط آن است که رویش کاغذی گذاشته شده. 
مراجعه کننده محترم شما اولین نفری هستید که پنج صبح برای نامه‌‌ای بی‌‌دلیل از خواب خود زده و به این‌‌جا آمده‌‌اید تا در کلاس‌‌های رایگان دیکتاتوری شرکت کنید. مرحله‌‌ی اول آموزش را به خوبی گذراندید مرحله‌‌ی بعدی این است که هیچ کاری نکنید. 
هیچ کاری؟ باز فکر می‌‌کنی هیچ کاری؟


ثبت نظر
کانکس سال زلزله
40000 تومان
دوردست
84000 تومان
کاشف رویا
130000 تومان
سوار باد
65000 تومان
فیل‌کُش
48000 تومان
باد ما را با خود برد
55000 تومان
بیشتر...سایت به تازگی بروزرسانی شده است و ممکن است دچار مشکلاتی شود ، در صورت مشاهده اطلاع دهید ، با تشکر
شماره های تماس 021- :66401585 - 66977166 - 66952853-66489097


پلهای ارتباطی ما و شما عزیزان
اینستاگرام اینستاگرام

آپارات آپارات

تلگرام تلگرام


نماد اعتماد الکترونیکیتلگرام
آپارات
اینستاگرام
×

نام محصول قیمت (تومان) تعداد
مجموع قیمت
مشاهده سبد خرید