مراسم خاکسپاری یداله رویایی کی برگزار می‌شود؟

ناشر کتاب‌های یداله رویایی می‌گوید: بنا بر تصمیم خانواده رویایی مراسم خاکسپاری او به‌صورت خصوصی برگزار شده و بنابراین تاریخ و زمان خاکسپاری اعلام نخواهد شد.
مراسم خاکسپاری یداله رویایی کی برگزار می‌شود؟
 
به‌نقل از خبرگزاری ایسنا، اعظم کیان‌افراز _ مدیر انتشارات افراز- درباره‌‌ی مراسم تشییع و خاکسپاری این شاعر فقید به ایسنا، گفت: تا جایی‌که اطلاع یافتم بعد از درگذشت یداله رویایی خانواده‌ی ایشان تصمیم گرفتند، مراسم خاکسپاری به‌صورت خانوادگی و با حضور چند تن از دوستان‌ نزدیکشان برگزار شود بنابراین تاریخ و ساعت و روز مراسم هم پیش از خاکسپاری اعلام نخواهد شد، زیرا قرار نیست این مراسم عمومی برگزار شود.
 به گفته‌ی او، پیکر رویایی، در «گورستان پرلاشرز» پاریس به خاک سپرده خواهد شد.
به نقل از روابط عمومی انتشارات‌افراز گفتنی‌ است روز پنج‌شنبه در تهران، مراسم یادبود و وداعی با یداله رویایی با حضور بستگان، شاعران و علاقمندانش، به‌همت برادرش برگزار خواهد شد که جزییات برنامه متعاقبا اعلام خواهد شد.
یداله رویایی، مشهور به «رویا»، زاده‌ی ۱۷ اردیبهشت ۱۳۱۱ در دامغان بود و شامگاه ۲۳ شهریور ماه بخاطر کهولت سن در ۹۰ سالگی در پاریس از دنیا رفت.
از آثار او می‌توان به «لبریخته‌ها»، «ای تاریخ مارا به‌یاد داشته باش»، «یرما»، «برجاده‌های تهی»، «شعرهای دریایی»، «دلتنگی‌ها»، «از دوستت دارم»، ، «هفتاد سنگ قبر»، «منِ گذشته»، «درجستجوی آن لغتِ تنها»، «هلاکت عقل به وقت اندیشیدن»، «از سکوی سرخ،»، «عبارت از چیست؟» و «چهره‌ی پنهان حرف» نام برد.