دوپای بی‌شاخ (قسمت 1)

Alternate Text
نام کتاب: دوپای بی‌شاخ (قسمت 1)
نوبت چاپ: 1
نام نویسنده: کوروش وفاداری
نام مترجم:
شابک: 978-964-243-914-0
تیراژ: 1000
تعداد صفحات: 280
دسته: عمومی
نام انتشارات: افراز
قیمت: 110000
توضیحات

 

دنیای غول ها همین‌جا روی زمین است. آن‌ها همه‌جا هستند در شهرها و حتی خانه‌های ما.  اما چون پشت پرده‌ای نامرئی به‌نام پرده‌ی اسرار زندگی می کنند نمی‌توانیم آن‌ها را ببینیم. همان‌طور که غول‌ها ما را نمی‌بینند. چند سال پیش پرده‌ی اسرار را پیدا کردم. گوشه‌ای از آن را کنار زدم و وارد دنیای غول‌ها شدم. دنیایی که خیلی‌ها از آن می‌ترسند. اما واقعیت این است که دنیای غول‌ها برخلاف دنیای ما انسان‌ها ترسناک نیست، چون در آن‌جا نقش لباس‌ها احساس قلب‌ها را نشان می‌دهند و غولک‌های توپی از کله بیرون می‌پرند که می‌شود فکرها را دید! 
وقتی وارد دنیای غول‌ها شدم، بچه‌غولی به‌دنیا آمد به‌نام «اسپریچ». او کسی است که پرده‌ی اسرار را کنار می‌زند و آن‌وقت ترس و وحشت دنیای غول‌ها را خواهد گرفت. چون آن‌ها دوپایی را می بینند که شاخ ندارد و احساس قلب و فکرهایش دیدنی نیست!
افسانه‌ی اسپریچ، افسانه‌ی رودررو شدن غول‌ها با انسان‌هاست.
 
کورش وفاداری، نویسنده، نقاش و تصویرگر، متولد 1350 تهران.
آثار چاپ‌شده: 
«افسانه‌ی اسپریچ؛ دوپای بی‌شاخ 1»، «دوپای بی‌شاخ 2»، «مجموعه 15 جلدی داستان غولک‌ها»، «فانوس»،«شیرین»، «مادر»، «باور»، «آلبوم اسپریچ 1».
 
آثار درحال چاپ: 
«آقاپادشاه مشکی و ملکه‌خانم نارنجی»، «پای سیب»، «خانه‌ی مهندسی‌ساز»، «گوشه‌ی پارک»، «سایروس 1»، «تالار عشق»، «قلب آبی»، «بوی گیلاس» و «چگونه به کودکان نقاشی یاد دهیم».

نظرات کاربران در مورد کتاب دوپای بی‌شاخ (قسمت 1)

برای این کتاب هنوز نظری ثبت نشده است
نظر خود را در مورد این کتاب بنویسید