عکس‌های یادگاری جزیره‌ی غول‌ها (مجموعه‌ی اول)

Alternate Text
نام کتاب: عکس‌های یادگاری جزیره‌ی غول‌ها (مجموعه‌ی اول)
نوبت چاپ: 1
نام نویسنده: کوروش وفاداری
نام مترجم:
شابک: 978-964-243-903-4
تیراژ: 1000
تعداد صفحات: 128
دسته: عمومی
نام انتشارات: افراز
قیمت: 50000
توضیحات

 

دنیای غول‌ها همین‌جا روی زمین است. آن‌ها همه‌جا هستند در شهرها و حتی خانه‌های ما. اما چون پشت پرده‌ی نامرئی به‌نام پرده‌ی اسرار زندگی می‌کنند نمی‌توانیم آن‌ها را ببینیم.  همان‌طور که غول‌ها ما را نمی‌بینند. چند سال پیش پرده‌ی اسرار را پیدا کردم. گوشه‌ای از آن را کنار زدم و وارد دنیای غول‌ها شدم. دنیایی که خیلی‌ها از آن می‌ترسند. اما واقعیت این است که دنیای غول‌ها برخلاف دنیای ما انسان‌ها ترسناک نیست، چون در آن‌جا نقش لباس‌ها احساس قلب‌ها را نشان می‌دهند و غولک‌های توپی از کله بیرون می‌پرند که می‌شود فکرها را دید! 
وقتی وارد دنیای غول‌ها شدم، بچه‌غولی به‌دنیا آمد به‌نام «اسپریچ». او کسی است که پرده‌ی اسرار را کنار می‌زند و آن‌وقت ترس و وحشت، دنیای غول‌ها را خواهد گرفت. چون آنها دوپایی را می‌بینند که شاخ ندارد و احساس قلب و فکرهایش دیدنی نیست!
افسانه‌ی اسپریچ، افسانه رودررو شدن غول‌ها با انسان‌هاست.
 
کورش وفاداری، نویسنده، نقاش و تصویرگر، متولد 1350 تهران.
آثار چاپ‌شده: 
«افسانه‌ی اسپریچ؛ دوپای بی‌شاخ 1»، «دو پای بی شاخ 2»، «مجموعه 15 جلدی داستان غولک ها»، «فانوس»،« شیرین»، «مادر»، «باور»، «آلبوم اسپریچ 1».
 
آثار درحال چاپ: 
«آقا پادشاه مشکی و ملکه خانم نارنجی»، «پای سیب»، «خانه مهندسی ساز»، «گوشه پارک»، «سایروس 1»، «تالار عشق»، «قلب آبی»، «بوی گیلاس» و «چگونه به کودکان نقاشی یاد دهیم».
 

نظرات کاربران در مورد کتاب عکس‌های یادگاری جزیره‌ی غول‌ها (مجموعه‌ی اول)

برای این کتاب هنوز نظری ثبت نشده است
نظر خود را در مورد این کتاب بنویسید