بر فراز ابرها: پیوند دوباره‌ی پدر و پسر *

Alternate Text
نام کتاب: بر فراز ابرها: پیوند دوباره‌ی پدر و پسر *
نوبت چاپ: 1
نام نویسنده: جاناتان باخ
نام مترجم: سمینه صالحی
شابک: 978-964-243-543-2
تیراژ: 1100
تعداد صفحات: 400
دسته: رمان
نام انتشارات: افراز
قیمت: 720000
توضیحات

نگاهی متفاوت به زندگی ریچارد باخ خالق اثر ماندگار جاناتان، مرغ دریایی

 

جاناتان باخ، پسر ریچارد باخ نویسنده، پس از معروف‌ترین کتاب آموزنده و معنوی پدرش ـ جاناتان مرغ دریایی ـ نام‌گذاری شد.
زمانی‌که ریچارد خانواده را ترک کرد و از همسرش جدا شد، و چیزی را که جامعه «خانه‌ی درهم شکسته» می خواند به‌وجود آورد، جاناتان تنها دو سال داشت. از روزی که به او گفته شد ریچارد نمی‌خواهد یک «بابا» باشد، جاناتان بهانه‌ی معقولی برای نفرت از پدرش، و تصور او به‌عنوان یک فرد شکست‌خورده و عوضی، داشت.
بر فراز ابرها یک داستان واقعی است در مورد این‌که چگونه جست‌وجوی جاناتان برای درک حقیقت، در میان دریایی از حقیقت‌های نصفه و نیمه، در سن بیست‌ویک‌سالگی به او شجاعت برخورد با پریشانی‌اش و ملاقات با ریچارد را داد. داستانی است در مورد این‌که چطور جاناتان و ریچارد سرانجام شروع به شناخت یکدیگر کردند.
همچنان‌که جاناتان رابطه‌ای دوستانه با پدرش برقرار می‌کرد، دریافت که ریچارد، به‌عنوان یک پدر، فردی شکست‌خورده نیست. او فهمید که عضوی از یک خانه‌ی درهم‌شکسته بودن، سرنوشتی محتوم برای نابودی خویشتن نیست. ما می‌توانیم انتخاب کنیم که هرگز چیزی را نفهمیم و یا می‌توانیم فرضیاتمان را با باز کردن ذهنمان تغییر دهیم. می‌توانیم در سرزمین امن‌مان در میان دیوارهایی که برای حفاظت از خودمان ساخته‌ایم، باقی بمانیم و یا می‌توانیم آن دیوارها را در هم بشکنیم و با گذشته‌مان کنار بیاییم و به آرامش برسیم؛ و به امید آینده‌ای روشن زندگی کنیم.
 

نظرات کاربران در مورد کتاب بر فراز ابرها: پیوند دوباره‌ی پدر و پسر *

برای این کتاب هنوز نظری ثبت نشده است
نظر خود را در مورد این کتاب بنویسید